Jacek Łeszega
Kategoria:

 

Zbliża się II Jarmark Bożonarodzeniowy w Ustrzykach DolnychPragnąc kultywować tradycję świątecznych jarmarków w Ustrzykach Dolnych mamy zaszczyt poinformować, iż 17 grudnia 2017 r. na Hali Sportowej w Ustrzykach Dolnych odbędzie się II Jarmark Bożonarodzeniowy.

Impreza rozpocznie się o godz. 10:00.

W związku z powyższym zachęcamy Państwa do oderwania się, choć na chwilę, od ferworu świątecznych przygotowań i skorzystanie z bogatej oferty stoisk oraz spędzenia miło czasu w radosnej atmosferze. Celem niniejszego wydarzenia jest promowanie bożonarodzeniowych tradycji, wyrobów lokalnych rzemieślników i artystów, wspólna zabawa, a także integracja mieszkańców. 

Głównym organizatorem imprezy są Burmistrz Ustrzyk Dolnych oraz Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji. Współorganizatorzy: Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustrzykach Dolnych, Stowarzyszenie Aktywni dla Bieszczad oraz Ustrzycki Dom Kultury. Gwarantujemy, że podczas Jarmarku nie zabraknie świątecznego nastroju, kolęd oraz wielu smakowitości. Dlatego też zapraszamy wszystkich do uczestnictwa oraz wystawienia się tego dnia i zaprezentowania swoich wyrobów. Udział w Jarmarku jest bezpłatny.

Wypełnioną kartę organizacyjną należy złożyć do 10 grudnia 2017 r. w Bieszczadzkim Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych osobiście lub mailowo.

Jacek Łeszega
Kategoria:

Burmistrz Ustrzyk Dolnych, Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach dolnych oraz Karpackie Stowarzyszenie Turystyczno – Kulturalne „Źrodła Karpat” zapraszają na I Bieszczadzkie Forum Gospodarcze

Jacek Łeszega
Kategoria:

Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Ustrzykach Dolnych zaprasza na II Bieszczadzkie Forum Organizacji Pozarządowych (II BFOP) w Ustrzykach Dolnych.

Regulamin Konkursu na Bieszczadzkiego Wolontariusza Roku 2017

Regulamin Konkursu na Najlepsza Inicjatywa Roku 2017

Zaproszenie na II BFOP

Karta zgłoszeniowa

Formularz - Inicjatywa

Formularz - Wolontariat

 

Lokalizacja

Rynek 16
38-700 Ustrzyki Dolne

tel. 13 471 11 30, kom. 662 126 104, fax. 13 471 16 69