Strona główna

Jacek Łeszega

Dni Ustrzyk Dolnych

Długi weekend majowy zbliża się dużymi krokami, a wraz z nim uroczyste obchody Dni Ustrzyk 2017. Organizatorzy przewidzieli pięć dni wesołej zabawy.

Startujemy już w sobotę 29 kwietnia o godz. 12:00 podczas Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Ustrzyk Dolnych w Zespole Basenów „Delfin”. Tego samego dnia zapraszamy na godzinę 17:00 do Parku Pod Dębami i do udziału w konkursie „Czy znam swoje miasto”. Wieczorem na scenie pojawią się m.in. takie zespoły jak Abba Family oraz M.I.G.

Natomiast w niedzielę – 30 kwietnia zaczniemy zabawę od godz. 15:00. Dzień umilą nam występy zespołów tanecznych oraz koncerty. W Parku Pod Dębami wystąpią: Michał Matuszewski, Halina Kunicka, a także Dwa plus Jeden.

Pierwszy dzień maja obfitować będzie w wydarzenia sportowe: od godziny 11:00 w Parku Pod Dębami – Podkarpacka liga MTB w kolarstwie górskim, a o godzinie 14:00 na boisku przy ZSP nr 1/ Hali Sportowej rozegra się Turniej piłkarski zakładów pracy o Puchar Burmistrza Ustrzyk Dolnych. W poniedziałek 1 maja nie zabraknie również koncertów, a na scenie zobaczymy m.in. Le Moor.

We wtorek – 2 maja zapraszamy wszystkich do kościoła pw. Św. Józefa Robotnika na koncert pamięci „Św. Jana Pawła”.

W ostatni dzień, tzn. 3 maja na murawie stadionu miejskiego odbędzie się „Wielki rewanż”, w którym zmierzą się Reprezentacja Artystów Polskich vs. reprezentacja Ustrzyk Dolnych.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w Dniach Ustrzyk 2017, dzięki bogatemu programowi na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Redakcja: BCTiP

Kategoria: