Bieszczadzki Klub Nordic Walking

Jacek Łeszega

Bieszczadzki Klub Nordic Walking

 

Osiągnięcia sportowe zawodników

Bieszczadzkiego Klubu Nordic Walking

w roku 2016

 

II Tarnobrzeski Biathlon Nordic Walking – 20. 03. 2016 r.

III m-ce Anna Ciślik-Kaszany K30

I m-ce Robert Winnicki M40

II m-ce Jacek Konik M40

III m-ce Dariusz Grządziel M40

 

II Bieg Króla w Jaśle – 17. 04. 2016 r.

Dystans 5 km:

I m-ce Mikołaj Konik DM1

I m-ce Aleksandra Konik K4

II m-ce Marta Jankowska K4

I m-ce Dariusz Grządziel M4

Dystans 10 km:

I m-ce Anna Ciślik-Kaszany K16-39

I m-ce Robert Winnicki M4

II m-ce Jacek Konik M4

 

XXIX Bieszczadzki Bieg Lotników w Ustianowej Górnej – 30. 04. 2016 r.

Nordic walking:

III m-ce Zuzanna Konik

II m-ce Dariusz Grządziel

Bieg 10 km:

I m-ce Anna Ciślik-Kaszany K30

II m-ce Elżbieta Słoboda K30

 

Zawody Nordic Walking z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Krośnie – 3. 05. 2016 r.

I m-ce Zuzanna Konik K>19

I m-ce Anna Ciślik-Kaszany K30-39

II m-ce Małgorzata Oleksyk K50-59

III m-ce Stanisława Krawczyńska K60+

IV m-ce Aleksandra Konik K40-49

I m-ce Dariusz Grządziel M40-49

II m-ce Karol Kaszany M>19

III m-ce Mikołaj Konik M>19

 

Puchar Polski Nordic Walking w Kolbuszowej – 12. 06. 2016 r.

III m-ce Małgorzata Oleksyk K50

IV m-ce Zuzanna Konik kat. junior

IV m-ce Aleksandra Konik K40

I m-ce Dariusz Grządziel M45

II m-ce Robert Winnicki M40

IV m-ce Jacek Konik M40

 

Majstrovstvá Európy v Nordic Walking na Słowacji – 18. 06. 2016 r. .

II m-ce Robert Winnicki M40

IV m-ce Dariusz Grządziel M40

III m-ce Małgorzata Oleksyk K50

 

II Mistrzostwa Bieszczad w Nordic Walking w Ustrzykach Dolnych – 25. 06. 2016 r.

I m-ce Zuzanna Konik K20

III m-ce Aleksandra Konik K40

II m-ce Małgorzata Oleksyk K50

III m-ce Ewa Lachowska K50

IV m-ce Krystyna Michalik K50

I m-ce Aleks Grządziel M15

II m-ce Kaszany Karol M15

III m-ce Mikołaj Konik M15

I m-ce Jacek Konik M40

III m-ce Jan Bigaj M70

 

IV Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking w Kościelisku – 17. 07. 2016 r.

I m-ce Aleksandra Konik K-IV

I m-ce Dariusz Grządziel M-IV

III m-ce Robert Winnicki M-IV

IV m-ce Zuzanna Konik K-I

V m-ce Małgorzata Oleksyk K-V

 

 

III Zawody w Górskim Nordic Walking w Rymanowie – 13. 08. 2016 r.

Dystans 5 km:

I m-ce Katarzyna Konik kat. do lat 40

III m-ce Marzena Motyka K40

I m-ce Małgorzata Oleksyk K50

III m-ce Ewa Lachowska K50

Dystans 10 km:

I m-ce Anna Ciślik-Kaszany kat. do lat 40

 

Marsz Siekiernika w Krościenku Wyżnym – 28. 08. 2016 r.

I m-ce Anna Ciślik-Kaszany kat. open kobiet

II m-ce Piotr Kaszany M2

 

Puchar Regionalny Nordic Walking w Polańczyku – 3. 09. 2016 r.

Dystans 5 km:

II m-ce Katarzyna Konik K30-39

II m-ce Aleksandra Konik K40-44

I m-ce Małgorzata Oleksyk K50-55

II m-ce Ewa Lachowska K55-59

III m-ce Bożena Kończewska K55-59

I m-ce Piotr Kaszany M30-39

I m-ce Jacek Konik M40-44

III m-ce Jerzy Budzisz M65-69

IV m-ce Karol Kaszany K18

Dystans 10 km:

II m-ce Anna Ciślik-Kaszany K30-39

IV m-ce Kamila Cybruch K50-59

 

Marsz wiatraków w Kosinie – 4. 09. 2016 r.

III m-ce Małgorzata Oleksyk w kat. open kobiet

I m-ce Ewa Lachowska K50+

II m-ce Bożena Kończewska K50+

III m-ce Krystyna Ciślik K50+

 

I Korczyński Nordic Walking do Prządek – 17. 09. 2016 r.

I m-ce Małgorzata Oleksyk K2

II m-ce Dariusz Grządziel M2

 

Zaporowy Nordic Walking – 18. 09. 2016 r. Orelec

I m-ce Anna Ciślik-Kaszany kat. open kobiet

II m-ce Zuzanna Konik kat. open kobiet

 

Mistrzostwa Europy w Nordic Walking – 8. 10. 2016 r. Legnica

I m-ce Małgorzata Oleksyk K50-54

 

III Zawody Nordic Walking z okazji Święta Niepodległości – 11. 11. 2016 r.

I m-ce Małgorzata Oleksyk K50-59

II m-ce Bożena Kończewska K50-59

III m-ce Aleksandra Konik K40-49

I m-ce Jacek Konik M40-49

 

 

 

Prezentacje

 

 

 

 

Kategoria: