Centrum „CIG”

Jacek Łeszega

Ustrzyki Dolne, 14.04.2016r.

Szanowni Państwo!

Gmina Ustrzyki Dolne przystępuje do utworzenia Strategii Rozwoju Gospodarczego Miasta i Gminy Ustrzyki Dolne. To ważny dokument, który jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na rozwój naszej małej ojczyzny. Współtworzenie wspólnie z Państwem tej strategii to podstawowy cel,  który sobie obecnie stawiamy.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o przesłanie danych teleadresowych Państwa firmy, a w szczególności: adres pocztowy, adres e-mail, nr telefonu stacjonarnego, nr faxu (jeśli istnieje), nr telefonu komórkowego, adres strony internetowej. Prosimy również o wskazanie osoby odpowiedzialnej za dostarczone informacje oraz upoważnionej do korespondencji w imieniu Państwa firmy z Bieszczadzkim Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych.

 

Ponadto do utworzenia strategii potrzebne są następujące informacje:

  • co według Państwa jest misją w tej strategii,
  • co powinna zawierać strategia (jakie informacje),
  • słabe strony Gminy Ustrzyki Dolne związane z informacją  i promocją gospodarczą (np. podać jeden przykład),
  • mocne strony Gminy Ustrzyki Dolne związane z informacją  i promocją gospodarczą (np. podać jeden przykład),
  • szanse Gminy Ustrzyki Dolne związane z informacją  i promocją gospodarczą

      (np. podać jeden przykład),

  • zagrożenia Gminy Ustrzyki Dolne związane z informacją  i promocją gospodarczą (np. podać jeden przykład),
  • swoje propozycje do rozwoju gospodarczego gminy

      (np. podać jeden przykład).

 

Załącznik do pobrania znajduje się na stronie Bieszczadzkiego Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych www.cit.ustrzyki-dolne.pl, w zakładce Centrum CIG à Strategia Rozwoju Gospodarczego.

 

Prosimy o dostarczenie wyżej wymienionych informacji bezpośrednio do siedziby BCTiP ul. Rynek 16 lub przesłanie  je na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 14 czerwca 2016 roku. Uwagi i dane przesłane po tym terminie nie zostaną uwzględnione w przygotowywanym dokumencie.

Poprzez strategię rozwoju gospodarczego wprowadzamy nowy system informowania i promowania gospodarki oraz ujednolicamy standardy, które ułatwią  rozwój gospodarczy w Gminie Ustrzyki Dolne.

Dane teleadresowe będą również umieszczone w bazie danych znajdującej się na stronie BCTiP (zakładka Centrum CIG à Baza). Przesyłając dane wyrażacie Państwo zgodę na ich umieszczenie. Dane te będą mogły być rozszerzone, tworząc komercyjną wizytówkę Państwa firmy, na podstawie dodatkowej umowy z Bieszczadzkim Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych.

 

Zapraszamy do współpracy

 

W oparciu o dostarczone przez przedsiębiorców dokumenty, Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych opracowało wstępną Strategię Rozwoju Gospodarczego Gminy Ustrzyki Dolne. Strategia ta będzie rozszerzana i dopracowywana przy dalszej współpracy z przedsiębiorcami.

 

Przejście do strony strategii:

Strategia Rozwoju Gospodarczego w Gminie Ustrzyki Dolne

Do pobrania:

Strategia Rozwoju Gospodarczego w Gminie Ustrzyki Dolne

 

Pierwszym akcentem tej współpracy była organizacja I Bieszczadzkiego Forum Gospodarczego.

 

 

Kategoria: