Izba Regionalna

Jacek Łeszega

W dniu 26 lutego 2016 roku decyzją Rady Miejskiej podjęto Uchwałę Nr XVII/216/16 o zatwierdzeniu statutu Bieszczadzkiego Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych i powołaniu Izby Regionalnej

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

11.11.2016 – Prace remontowe w pomieszczeniach przewidzianych na Izbę Regionalną zbliżają się do końca. Zdjęcia przedstawiają stan podczas remontu i jego końcówkę.

 

Zdjęcia: Jacek Łeszega i Bartosz Romowicz

 

1.02.2017 – W wyniku przeprowadzonego konkursu w miesiącu styczniu 2017 roku pracownikiem Bieszczadzkiego Centrum Turystyki i Promocji został pan Krzysztof Potaczała. Jednym z najważniejszych zadań pana Krzysztofa jest praca nad przygotowywaniem Izby Regionalnej, która należy do BCTiP.

Obecnie trwają prace nad opisywaniem eksponatów, skanowaniem zdjęć i dokumentów, przeprowadzane są wywiady z mieszkańcami gminy Ustrzyki Dolne i Bieszczadów. Przeprowadzane są również rozmowy z różnymi osobami i instytucjami na temat przekazywania różnorodnych rzeczy do powstającej Izby Regionalnej. 

Gdy będą temperatury plusowe na zewnątrz na witrynach zostanie przygotowana specjalna reklama OWV. Pan Krzysztof jest na miejscu na ulicy 1 Maja 16 w godzinach 8.00 – 16.00.

Przygotowania do funkcjonowania Izby Regionalnej, mającej służyć mieszkańcom gminy Ustrzyki Dolne, powiatu bieszczadzkiego, Bieszczadów oraz turystom idą według przygotowanego planu i harmonogramu zadań.

 

Tekst i zdjęcia: Jacek Łeszega

Kategoria: