Rocznik Ustrzycki 2017

Jacek Łeszega

 

Szanowni Państwo!

 

Oddajemy do Państwa dyspozycji I Rocznik Ustrzycki 2017 w wydaniu internetowym. Znajdzie się w nim na początku kilka artykułów, które związane są z powstającą Izbą Regionalną. Tworzymy w ten sposób historię naszego miasta oraz gminy, czyli naszej małej ojczyzny. Będzie to przyczynkiem do wydania w niedługim czasie Monografii Ustrzyk Dolnych.

Zachęcamy Państwa do przesyłania do nas wspomnień z Ustrzyk Dolnych, starych i nowych ciekawych fotografii, opowieści, legend itd. Chcemy razem z Państwem tworzyć dzieło, które zapisze się w historii naszego miasta.

Mamy nadzieję, że I Rocznik Ustrzycki zainspiruje Państwa do współtworzenia obecnego i następnych wydań internetowych wspomnianej publikacji.

 

Jacek Łeszega

Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji

w Ustrzykach Dolnych