Szlak Naftowy - działania

Jacek Łeszega

 

Szlak Naftowy – Przygotowanie

 

Wspólnie z burmistrzem Ustrzyk Dolnych podjąłem działania w sprawie utworzenia Szlaku Naftowego. Pan burmistrz rozmawiał w tej sprawie z PGNIG, natomiast ja zająłem się sprawą merytoryczną i techniczną. Opracowałem koncepcję szlaku, przygotowałem wniosek o dofinansowanie Szlaku Naftowego.

Wcześniej udałem się w teren, aby sprawdzić możliwości wykonania takiego szlaku.

 

W dniu 26 marca 2017 roku przeszedłem i przejechałem z przedstawicielem Brzegów Dolnych odcinek od Brzegów Dolnych przez Stebnik do Bandrowa w celu przygotowania trasy pod przyszły Szlak Naftowy na terenie gminy Ustrzyki Dolne.

 

 

W dniu 3 maja 2017 roku udałem się w teren od Brzegów przez Łodynę do Ropienki w celu przygotowania trasy pod przyszły Szlak Naftowy na terenie gminy Ustrzyki Dolne.

 

 

W dniu 4 maja 2017 roku wraz z przedstawicielami PGNIG udałem się w teren od Bandrowa, przez Brzegi Dolne, Łodynę do Ropienki w celu przygotowania trasy pod przyszły Szlak Naftowy na terenie gminy Ustrzyki Dolne.

 

 

Karpackie Stowarzyszenie Turystyczno – Kulturalne „Źródła Karpat” w Ustrzykach Dolnych podejmuje działania w zakresie realizacji projektu pn. „Szlak Naftowy – jak to z ropą drzewiej bywało” dofinansowanego z Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Współpraca i współfinansowanie działania: Burmistrz Ustrzyk Dolnych oraz Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych.

 

 

Kategoria: