Jacek Łeszega

Zmiana godzin pracy Bieszczadzkiego Centrum Turystyki i Promocji

W związku ze zbliżającym się wysokim sezonem turystycznym Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych z dniem 27 czerwca 2016 roku czynne jest w dniach i godzinach:

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 19.00

Sobota – 9.00 – 17.00

Niedziela – 10.00 – 14.00

 

Wymienione godziny pracy obowiązuję do końca września 2016 roku.

 

Jacek Łeszega

Dyrektor Bieszczadzkiego Centrum

Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych

Jacek Łeszega

Czasowe zamknięcie szlaku niebieskiego na odcinku Równia – Teleśnica – Daszówka

Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych informuje, że wprowadza się okresowy zakaz wstępu na niebieski szlak górski na odcinku Równia – Teleśnica - Daszówka przez Górę Żuków. Czasowe wyłączenie szlaku z ruchu turystycznego spowodowane jest prowadzeniem w bieżącym roku prac leśnych z zakresu pozyskania i zrywki drewna w oddz. 248 i 250 Leśnictwa Ustjanowa. Zakaz wstępu ww. szlaku obowiązuje do odwołania.

Z Bieszczadzkiego Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych Jacek Łeszega w oparciu o informacje przekazane przez Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne, 16.06.2016 r.

Jacek Łeszega

Ustrzyki Dolne, 14.04.2016r.

 

Szanowni Państwo!

Gmina Ustrzyki Dolne przystępuje do utworzenia Strategii Rozwoju Turystyki Miasta i Gminy Ustrzyki Dolne. To ważny dokument, który jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na rozwój naszej małej ojczyzny. Współtworzenie wspólnie z Państwem tej strategii to podstawowy cel, który sobie obecnie stawiamy.